ARCHIV ČLÁNKŮ

Úvěr – pomocník, který vás navede na správnou cestu

Dovolená snů, nové auto, rekonstrukce domu, nebo splacení svých pohledávek z minulosti? To jsou všechno důvody, které často lidi nutí brát si půjčky. Spousta lidí úvěry naopak odsuzuje, věřte, že…

Nebankovní hypotéka od české společnosti

Dostala se vám do rukou nabídka na nebankovní hypotéku? Peníze potřebujete, banka vám nepůjčí? Není již víc nad čím přemýšlet…

Hypotéka bez příjmůs úrokem 4% p.a.

Hypotéka bez příjmů pro VIP klienty s úrokem 4% p.a. a s dobou splatnosti až 30 let! Další výhodou je možnost úvěr kdykoliv splatit, a to bez sankcí. Americká-nebankovní-hypotéka od nás je opravdovou jedničkou na trhu! Jen s námi získáte tu nejlepší úrokovou sazbu, než by Vám poskytla banka u americké hypotéky. Hypotéky bez příjmů Vám nabízíme do 60% odhadní ceny nemovitosti.

Hypotéka bez registrů a bez doložení příjmů s bankovním úrokem 7% p.a., a to až na 30 let

Nabízíme spousty možností jak vyřešit Vaši finanční situaci! Doba, kdy jste přišli do banky a ta kvůli drobnému opoždění splátky zamítla Váš úvěr, je pryč. Nyní Vám může pomoci už i jiná společnost než banka! Přišli jsme na trh s dvěma revolučními produkty, které konkurují úrokem bankám a navíc neřeší Vaši bonitu, nezkoumají Vaše registry a příjmy, nevadí dokonce ani exekuce. Nabízíme nebankovní hypotéky vhodné k splacení exekucí a s úrokovou sazbou od 7 % p.a. Tuto úrokovou sazbu Vám budeme garantovat po celou dobu splácení. Splátka zde vychází na každých půjčených 100.000Kč… 790Kč, čili na 1 mil. je měsíční splátka 7900Kč na dobu 30 let.

Nebankovní hypotéky jsou u nás oblíbenější než spotřebitelské úvěry

Statistiky ukázaly, že u nás v ČR stále stoupá zájem o nebankovní hypotéky či půjčky se zástavou nemovitostí. Lidé je v současné době využívají více než spotřebitelské úvěry od bank. Nebankovní hypotéky poskytované v nebankovním sektoru přináší klientům mnoho výhod, i to je jeden z důvodů, proč jsou tak oblíbené.