NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA OD ČESKÉ SPOLEČNOSTI

Možná dostáváte spoustu nabídek na různé půjčky, úvěry, hypotéky, a hlavně od nebankovních společností. Ale jak poznat, která je ta pravá?

Co takhle půjčit si od společnosti, která je ryze česká. Nebo zase od společnosti, která nabízí nízký úrok a nejlepší podmínky pro klienta. Výběr je na Vás.

Kromě toho, že vám peníze půjčí česká společnost a již s úrokem od 6,9 %, a vy si budete moci vzít nebankovní hypotéku na úplně cokoliv.

Dokládání účelu je někdy velice nepříjemná záležitost, protože ne každý potřebuje právě řešit bydlení. Často jsou to i více nepříjemné záležitosti jako dluhy, exekuce. A na ty vám banka v žádném případě nepůjčí.

Teď vás bude zajisté zajímat, jak to tedy celé u takové nebankovní společnosti probíhá?
Záleží jak kde. Co se týče podnikatelských úvěrů, známe poskytovatele, kteří jsou rychlí. Nikdo vás nebude trápit několikatunovým čekáním na výsledek. Ten budete znát již v průběhu 24 hodin a všechno ostatní již bude mít rychlý spád.

U spotřebitelských úvěrů je to o něco pomalejší, ale i tak se dá vše vyřídit rychle.

Podmínkou získání peněz je zástava nemovitosti. Odhad a veškeré další záležitosti s vyřizováním rovněž provádí společnost poskytující půjčku. Neplatíte žádné poplatky předem.

Dobu splácení si určuje sám klient. Může to být na 1 rok nebo maximálně na 30 let. Splátky jsou tak přizpůsobené poměrům klienta a jeho měsíčnímu rozpočtu. Za předčasné splacení nejsou sankce.

Nebankovní hypotéka je vhodná i pro klienty se špatnou bonitou. Někdy získáte špatnou bonitu nedopatřením, za které ani nemůžete nebo za opožděnou splátku, která se stane třeba jen jednou. Banky okamžitě sahají po záznamech. Tím se snižuje šance na získání peněz od bankovní společnosti.

V případě více nevýhodných půjček můžete využít i možnost konsolidace.

Pokud chcete získat peníze rychle a bez problémů, tak nebankovní společnosti vám třeba vyhoví.