EXEKUCE

Jste pod tlakem, protože Vám hrozí exekuce nemovitosti? Už je dokonce přichystaná dražba Vaší nemovitosti? Jestliže nevíte, co dělat, pak nás ihned kontaktujte. Svěřte se do rukou profesionálů na exekuce a ulevte své tíživé situaci. Okamžitě Vaše problémy vyřešíme prostřednictvím nebankovní hypotéky, protože přímo ta je nejvíce vhodná k vyplacení exekuce a její splatnost je až 30 let.

Vyhněte se společnostem, které nabízí pouze krátkodobé půjčky. Tyto půjčky je později problém přefinancovat a díky tomu Váš dluh pouze naroste! A to přeci nechcete! Pokud máte dostatečný příjem na splátku dlouhodobé hypotéky, řešte jen tuto. Pokud ne, kontaktujte nás na výkup nemovitosti a situaci vyřešte raději tímto levnějším způsobem oddlužení. Nikdy nesmíte situaci nechat dojít až do dražby.

Komukoliv z nás se může v životě stát, že se dostane do tíživé finanční situace. Důležité je začít vše řešit včas. Stačí, abyste vyplnili online žádost, zdarma Vám se vším poradíme. Ihned začneme jednat s exekutory a věřiteli a vše pozitivně vyřešíme. Žádné poplatky předem po Vás v žádném případě chtít nebudeme.

Vyplatíme veškeré Vaše exekuce, dluhy, zástavy, nevýhodné půjčky apod. tzn., že nabízíme kompletní oddlužení Vaší nemovitosti.

Rovněž v naší nabídce naleznete i nebankovní hypotéky, hypotéky bez registru, hypotéky bez prokazování příjmů, zpětný leasing nemovitostí a samozřejmě mnohem více.

  • Nabízíme nebankovní hypotéku až na 30 let určenou k vyplacení exekuce!
  • Jednáme za Vás s exekutory i věřiteli!
  • Poskytujeme hypotéky bez registru a hypotéky bez doložení příjmů!
  • Vyplatíme všechny exekuce do 24 hodin! Žádné problémy s bankou!
  • Jednoduché vyřízení, pouze zašlete emailem fotografie domu!
  • Výše nebankovní hypotéky do 70% z odhadu!
  • Zdarma právní servis a poradenství!
  • Pro předlužené klienty nabízíme rychlý výkup nemovitosti! Nabízíme 80% z odhadu!

Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.