PENÍZE DO 24 HODIN

Byli jste odmítnuti bankou? Potřebujete rychle půjčit peníze? Nabízíme peníze do 24 hodin, a to především v rychlé nebankovní půjčce do 24 hodin. Ta Vám umožní získat požadovanou částku opravdu rychle. Ihned co vyplníte online žádost a zašlete emailem fotky Vaší nemovitosti, závazně Vám schválíme půjčku a to již do 24 hodin. Při podpisu získáte ihned peníze.

Peníze do 24 hodin jsou samozřejmě bez nahlížení do registrů a bez prokazování příjmů! Půjčka s nízkou splátkou jako v bance jen s námi! Bez poplatků předem! Konkurujeme bankám, a to bez nároku na bonitu žadatele. Peníze do 24 hodin jsou vhodné k vyplacení exekucí, oddlužení, konsolidaci půjček a nevhodných úvěrů.

Na rozdíl od konkurenčních firem nabízíme peníze do 24 hodin nejen krátkodobě, tj. úvěry od 3 do 12 měsíců, ale i s dobou splatnosti 1- 30 let, navzájem však produkty nelze kombinovat. Měli byste si předem ujasnit, na jak dlouho úvěr chcete.

Podmínky uzavření smlouvy o úvěru:

 • Vyřídíme Vám peníze do 24 hodin
 • Peníze do 24 hodin bez prokazování příjmů! Bez nahlížení do registrů!
 • Žádné poplatky předem! Odhad nemovitosti zcela zdarma!
 • Doba splatnosti půjčky do 24 hodin je 1- 30 let, stejně jako v bance!
 • Vyřízení zdarma do 24 hodin! Zašlete mailem 4-8 fotografií domu!
 • Výše té skvělé hypotéky je neomezená, maximálně však 70% z odhadu Vaší nemovitosti!
 • Půjčky do 24 hodin jsou určeny majitelům nemovitosti, nebo všem, kteří mohou ručit nemovitostí třetí osoby!
 • Půjčky do 24 hodin, můžete kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí!
 • Peníze do 24 hodin použijte na cokoliv (refinancování, konsolidace, vyplacení exekuce)!
 • Stále budete majiteli nemovitosti, zřizujeme si pouze zástavu.

K vyřízení půjčky do 24 hodin budete potřebovat:

 • Fotografie nemovitosti (2x venkovní, 1x obývací pokoj, koupelna, kuchyňský kout) a vyplněnou online žádost.

Postup vyřízení půjčky do 24 hodin:

Pokud máte zájem o rychlé vyřízení půjčky do 24 hodin, pouze vyplňte nezávaznou on-line žádost a zašlete mailem fotografie nemovitosti. Poté Vás zkontaktuje manažer naší firmy a celou půjčku s Vámi dohodne. Půjčky do 24 hodin okamžitě schválíme, poté podepíšete úvěrovou smlouvu a ihned po podpisu dostanete peníze.

Reprezentativní příklad pro úvěry nabízené FAHD s.r.o., na které se vztahuje zákon 145/2010 Sb.:

Výše požadovaného úvěru, bude: 1.000.000,- Kč, počet splátek tedy vychází na 360, při splátce 4700,- Kč s úrokovou sazbou 4 % p.a. RPSN vychází na 4,78 % p.a. Celkové poplatky, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti s úvěrem činí: poskytnutí úvěru 80 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Suma, kterou musí celkově spotřebitel zaplatit, ve výsledku činí: 1.774.000,- Kč. Klient zároveň musí uzavřít pojištění u jakékoliv pojišťovny, toto pojištění není zahrnuto v RPSN.

Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.