Pokud jste si žádali o hypotéku u banky a byli jste odmítnuti z toho důvodu, že se bance nezdály Vaše příjmy dostatečně vysoké, rozhodně nejste výjimkou. Něco takového potkalo poměrně velké množství žadatelů a ještě větší množství to teprve potká.

Mnozí totiž mají příjmy dostatečně vysoké na to, aby dokázali půjčku splácet, problém ovšem tkví v tom, že jejich doložitelné příjmy už nejsou tak vysoké, a proto nastává problém se získáním hypotéky. V takovém případě ale existuje řešení, na které se dá spolehnout.

Hypotéka bez příjmu je poměrně rozšířenou možností, na kterou se můžete spolehnout i Vy. Je jasné, že banky by nikdy něco takového nenabídly, a proto se jedná o vyloženě nebankovní produkt, se kterým se můžeme setkat na mnoha místech.

Jde to i bez zdlouhavých kontrol

Pokud se tedy chcete vyhnout zdlouhavým kontrolám svých příjmů, tak se obraťte na vhodnou nebankovní společnost, která už Vám něco takového může nabídnout. Místo pečlivých kontrol stačí, když podepíšete čestné prohlášení, s ničím ostatním už si nemusíte dělat starosti.

Je to tedy poměrně výhodné řešení pro každého, kdo nemůže doložit to, kolik peněz vlastně vydělává. Pokud jste tedy měli se získáním hypotéky u banky problémy, tak si můžete být jistí tím, že u nebankovních společností tomu tak nebude, protože ty půjčí peníze i lidem, kteří byli na jiných místech odmítnuti.

Získání hypotéky rozhodně nemusí být složité, i když nejste zrovna ideálním žadatelem, na to se můžete spolehnout. Když víte, na jakého věřitele se můžete obrátit, ušetříte si tím mnoho starostí, se kterými byste se jinak museli potýkat.

Vždy je ovšem nutné počítat s tím, že se Vám nemusí vyhnout ručení nemovitostí. Je to podmínka, na kterou není dobré zapomínat. I přesto pro Vás ale bude získání potřebných peněz naprosto bezproblémové a rychlé.