Hypoteční úvěr je možná Vaší jedinou záchranou před situací, která by se dala nazvat: Bez střechy nad hlavou. Tedy pokud máte finanční problémy, nemůžete do banky, nebo nechcete nemovitost prodat.

 

A jestli potřebujete tuto nezáviděníhodnou situaci řešit poměrně rychle, pak je řešením nebankovní hypoteční úvěr. Podmínky pro jeho získání Vás s největší pravděpodobností zcela dostanou!

 

Podmínky získání hypotéky v nebankovním sektoru jsou nesrovnatelně pohodlnější. Vše se dá předschválit on-line.

 

Nebankovní společnost požaduje od žadatele jednoduché prokazování příjmů, věk žadatele nemusí být svazující, poplatky předem neexistují, odhad nemovitosti si dělají někteří zdarma.

 

Splácet můžete až třicet let. Nepotřebujete ručitele, pouze v případě vlastnictví zástavní nemovitosti osobou, která není žadatelem, musí existovat souhlas vlastníka takové nemovitosti.

 

Nebankovní společnost nabízí nízké měsíční splátky. Pro předčasné splacení úvěru neexistuje dané období, a hlavně nebudete sankcionováni za takové předčasné splacení. Účel hypotečního úvěru nemusí být pouze na bydlení.

 

Dáme nyní pauzu, abyste rozdýchal tyto jedinečné podmínky k získání neúčelového hypotečního úvěru u nebankovní společnosti?

 

Trochu času by to chtělo, viďte? Vraťte se klidně několikrát k předešlým řádkům, abyste znovu a znovu četl podmínky, které Vás už dostaly, viďte?

 

Že jste už starý? Že už nemáte šanci získat takový obnos peněz úvěrem, abyste mohl cestovat? Vždyť jste v krásném středním věku! Věk přece nerozhoduje!