Prodej a pronájem nemovitosti – dříve ne úplně správně nazýván jako leasing nemovitosti, nebo zpětný leasing nemovitostí.

 

Zpočátku to byla samá půjčka peněz od bank, nebo jiných poskytovatelů, a najednou jste se ocitli v bludném kruhu, kdy Vám dokonce hrozí exekuce.

 

To jste teda tomu dali. Teď už to víte sami, proto není čas plakat nad rozlitým džbánem.

 

Nemyslete na nejhorší a rozhodně nepropadejte panice! Na černé myšlenky není vhodná chvíle. Jak se jednou dostanete do stavu letargie a lhostejnosti, pak už se jen těžko hledá cesta ven.

 

Takže! Hlavu vzhůru, rozum do hrsti a vstřebávejte informace, které Vám stoprocentně rozptýlí beznaděj ve Vašem životě.

 

Neexistuje žádná starost, která nemá řešení. Vaše hrozící exekuce, kdy s největší pravděpodobností můžete přijít o střechu nad hlavou!

 

Prodejte dům prostřednictvím naší realitní kanceláře a pronajměte si nemovitosti. Uleví se Vám.

 

Věděli jste to? Ano, toto je řešení, které zkuste využít. Jinou možnost zřejmě v současné chvíli nemáte. A věřte, že jde o možnost, která rozežene Vaše chmury.

 

Až budete zase bonitní a finančně “v klidu“ a stabilizovaní, co vám brání získat nemovitost zpět. Vyhnete se exekuci nebo nechtěnému vystěhování.

Zpětný leasing nemovitosti neexistuje, leasing je u aut, u domů toto nelze, bud Vám někdo dá úvěr, nebo od Vás dům koupí, pojem Zpětný leasing nemovitosti je velmi matoucí a bohužel je již společností zažitý.

 

My nazýváme věci správně – proto odkup domu je pro vás často racionálním řešením, pokud prostě na splátky nemáte a dluhy jsou přes limit.

 

Nebankovní financování je jednoduché

Nemusíte se trápit tím, že jste vedeni v registru dlužníků.

 

Nemusíte předem vydávat peníze za poplatky. Můžete splácet až 30 let. Můžete splatit předčasně, aniž byste byli trestáni sankcí.

 

Už se Vám zvedla nálada? Působí výše uvedená slova, jako balzám na Vaši strastiplnou duši? Nevěříte, že něco tak skvělého existuje?

 

Jsou konečně Vaše černé myšlenky tatam?  Tak to je perfektní.

 

Sami vidíte, že i na nejhorší, ba přímo fatální starosti existuje řešení!

 

A pro získání výkupu nemovitosti potřebujete jen pár fotografií, kontaktní údaje na Vás, online žádost, a nakonec chvíli času na manažera společnosti, který s Vámi naváže kontakt.

 

Znáte ten pocit, když se Vám uleví od těžkého břemene? Jak náhle cítíte lehkost bytí, viďte? Je to bezvadné, když nemusíte říct, na co potřebujete peníze!