ÚVĚR – POMOCNÍK, KTERÝ VÁS NAVEDE NA SPRÁVNOU CESTU

Dovolená snů, nové auto, rekonstrukce domu, nebo splacení svých pohledávek z minulosti? To jsou všechno důvody, které často lidi nutí brát si půjčky. Spousta lidí úvěry naopak odsuzuje, věřte, že zbytečně. Chyba totiž není často v samotné půjčce, nýbrž v těch, kteří o ni žádají. Úvěr může být šikovným pomocníkem, který umí pomoci realizovat své cíle anebo pomáhat dostat se z nepříjemných finančních malérů. Stačí pouze včas splácet a vědět, co si můžete dovolit.

Na trhu dnes působí stále oblíbenější nebankovní společnosti, které se svou nabídkou od klasických bank výrazně liší. Nerozlišují klienty totiž podle toho, jestli mají dluhovou minulost a tak podobně.

Všichni mají podobné možnosti, hlavní podmínky tkví v tom, že je nutné se zaručit nemovitostí. A u spotřebitelských úvěrů, doložit že máte na splácení.

Pokud tedy přemýšlíte nad úvěrem, a jste vlastníkem domu, chaty, bytu či chalupy, máte dostatečný příjem, tak můžete se těšit, že vám bude z velkou pravděpodobností vyhověno.

Co říkají čísla?
Čísla mnohdy prozradí více než desítky slov. Seznamte se tedy s hodnotami, které charakterizují americkou hypotéku, jež Vám zprostředkuje nebankovní společnost Moravské hypoteční centrum s.r.o., nebankovni-hypoteky-cz.cz:

– 4 % p.a. – úrok, který je výhodnější než v leckterých bankách, záleží na Vaší bonitě, nebo spolužadateli.
– 1–30 let – doba, po kterou můžete splácet svou půjčku
– 24 hodin – čas, za jaký se dá předschválit úvěr (může trvat i déle)
– 70 % – až do takové výše odhadu nemovitosti můžete získat úvěr

Zpracování nabídky je vhodné pro všechny zájemce

Bezesporu největší výhodou, když hovoříme o úvěrech nebankovních společností, je to, že jsou uzpůsobené opravdu pro velké množství žadatelů.

Nemusíte splňovat žádné podmínky ohledně toho, že jste nikdy předtím neměli žádný úvěr, že jste nikdy neměli žádné dluhy, nebo že pobíráte průměrný plat.

Toto jsou záležitosti, které zajímají banky, nikoliv nebankovní společnosti. A to je právě ten důvod, proč má šanci opravdu větší procento žadatelů.