Tak to už se vážně nedá nic dělat! Musíte si rozmyslet, zda žádat o úvěr, či nežádat.

 

Ale, jak to udělat, když Vaše příjmy nedosahují patřičných rozměrů? Vždyť Vám žádná banka nedá už ani korunu.

 

Navíc jste v registru dlužníků a Váš věk by se dal nazvat jakoby za zenitem. Co v takové chvíli dělat? Že byste něco prodal? To je, jako jít z bláta do louže!

Neprodávejte své věci a přemýšlejte!

 

Konsolidujte své půjčky. Zkuste nebankovní financování, ale pokud nemáte dostatečný příjem na splácení, je potřeba si uvědomit, že půjčka není vhodná.

 

Není lepším řešením vzít si nebankovní hypotéku? Pokuste se požádat, jisté že ji dostanete není, záleží na vice aspektech.

 

Vy se ptáte proč? Nebankovní hypotéku si můžete totiž vzít i s nižším příjmem. Dávejte si pozor na formulace Hypotéka bez doložení příjmů, hypotéka bez příjmů, hypotéky bez doložení příjmů.

 

Nemůžete si vzít finance bez dokládání příjmů. Toto mohou jen společnosti s.r.o. a akciové společnosti, zde se poskytovatel na příjem také ptá, ale firmy mají i jiné ekonomické ukazatele, dle kterých se může poskytovatel rozhodovat.

 

Příjmy žadatele nebankovní úvěr zajímá! To je ale pěkné zjištění, viďte?  A víte, co?

 

No jo, to zas budu platit předem za všechny ty papíry a posudky. Na hypotéku nemám! To, že si říkáte? Ale jděte! U všech finančních ústavů to tak není!