Mnozí žadatelé jsou bankami odmítnuti z toho důvodu, že se bankám jejich příjmy nezdají dostatečně vysoké, což je docela problém. Taková situace nastává zvláště ve chvíli, když člověk nemůže doložit to, kolik skutečně vydělává, protože ne všechny jeho příjmy jsou získávány díky hlavnímu pracovnímu poměru, což může být pro některé banky problém.

V takovém případě ovšem existuje řešení, které je poměrně oblíbené. Hypotéka bez doložení příjmu se dá snadno získat, stačí totiž, když podepíšete čestné prohlášení, takže nemusíte nosit různá potvrzení o tom, kolik skutečně vyděláváte.

Stačí Váš podpis

Díky tomu, že není nutné nosit potvrzení o tom, kolik žadatel skutečně vydělává, se nejen ušetří mnoho času, ale také se tím usnadní dost velké množství věcí. Díky tomu získají hypotéku i jedinci, kteří by na ni jinak neměli nárok, což se v mnoha ohledech hodí.

Nebankovní společnosti nejsou tak opatrné jako banky, což je samozřejmě to, co mnozí ocení. Neměli byste ovšem počítat s tím, že je nebankovním společnostem jedno, zda pravidelně splácíte či jestli o svoje peníze přijdou, to už samozřejmě jedno není. Proto je nutné v mnoha případech splnit jednu velice důležitou podmínku.

Zaručit se nemusí být složité

Mnohé nebankovní společnosti požadují zástavu nemovitosti, protože chtějí mít jistotu, že se jim jejich peníze vrátí. Je to samozřejmě logické a každý žadatel by měl s touto podmínkou počítat. Na druhou stranu se totiž můžete vyhnout mnoha jiným požadavkům, se kterými byste mohli mít problémy.

Nebankovní společnosti mohou zaručeně nabídnout i Vám takové řešení, které pro Vás bude vhodné. Třeba jím bude právě hypotéka bez doložení příjmů, díky které se peněz dočkáte snadno a rychle. Výhodou je totiž také to, že se peněz dočkáte bez nějakého dlouhého čekání, protože většina žádostí je přezkoumána do jednoho dne, kdy Vám bude sděleno, zda máte na Vámi zvolenou půjčku nárok.