Ty si chceš vzít hypoteční úvěr? Tak to se obrň trpělivostí, vezmi si dovolenou na úřednické martýrium a v neposlední řadě si nacpi peněženku penězi!

 

Toto, že jste slyšeli od svého kamaráda, který již svou hypotéku splácí?

 

Tak na to zapomeňte! Proč byste se měli připravovat na stres, když si chcete vzít hypoteční úvěr? A nakonec, proč byste měli něco platit?

 

To snad Vy budete ten, který peníze dostane! A platit budete až potom, ne? Také jste z toho nějaký vykolejený, viďte?

Je to jinak.

 

 

Nebankovní hypotéka poskytuje klientovi při schvalování klid a žádné poplatky předem! Uklidněte se a dobře zaznamenávejte informace, které Váš kamarád evidentně nezná.

 

Protože se jedná o nebankovní hypoteční úvěr. A platit předem? Proč? Vy začnete platit teprve podle splátkového kalendáře, který pravidelné měsíční splátky určuje.

 

Samozřejmě, že budete platit základní poplatky, které s hypotečním nebankovním úvěrem souvisejí. Sem patří poskytnutí úvěru, zprostředkování úvěru, pojištění nemovitosti, vklad do katastru nemovitostí. To je zcela běžné.

 

Ale u některých nebankovních společnosti ušetříte peněžní částku za odhad nemovitosti, která se jinak pohybuje v řádech tisíců.

 

Nebankovní hypotéka od většiny seriózních poskytovatelů provádí svůj odhad zdarma!

 

Samozřejmě, že platíte měsíční splátky samotného úvěru, úroky, RPSN, vedení účtu.

 

Základní poplatky jsou prostě dané, jen jejich výše rozmanitá. Možná se Vám bude zdát, že za poskytnutí úvěru dáte nejvíce peněz. Ale to nemusí být pravda. Spočítejte si, kolik dáte za ostatní poplatky během celé doby splácení.

 

Rozhodněte se tedy správně!

Nemyslete si, že se rozhodnete vzít si hypoteční úvěr a po nějaké době přestanete plnit povinnost splácení měsíčních splátek. Může se Vám to těžce nevyplatit.