Každého z vás alespoň jednou za život může zastihnout situace, kdy potřebujete více peněz najednou.

Samozřejmě, že se snažíte nějakou dobu spořit.

 

Pravidelně odkládáte z měsíčních příjmů nějakou rozumnou částku, na kterou se rozhodnete nesahat. Vytváříte si, tak zvanou železnou rezervu.

 

Spoříte pro případ nouze, nebo na dovolenou, nebo máte dlouhodobou vizi, kterou si chcete jednou splnit.

Ovšem může se stát to, že nemáte z čeho odkládat. Železná rezerva je pro Vás zatím nedostižným cílem.

 

Nebo může nastat druhá varianta, že se naskytne splnění Vaší vize poměrně dřív, než železnou rezervu finančních prostředků dokážete vytvořit.

V tento moment nastává období rozhodování.

 

Vzít si úvěr, nebo si jej nevzít?

 

Víte, že Vaší volbou úvěru a nebankovní hypotékou si můžete zkrátit zdlouhavý proces vyřizování jako u jiných finančních ústavů?

 

Nebankovní společnosti tento proces podstatně zkracuje.

 

Záleží potom jen na Vás, jakou nemovitostí budete ručit, abyste dosáhl na požadovanou výši poskytnutého úvěru. Výše úvěru, o který chcete zažádat, se odvíjí od zástavy nemovitosti a schopnosti úvěr splácet.

Pokud stále váháte, jak svou situaci řešit, pak věřte, že zavázat se nebankovní společnosti může být podobné, jako kdybyste si pravidelně odkládali z měsíčních příjmů.

 

Jediný rozdíl je v tom, že nevytváříte železnou rezervu finančních prostředků, ale splácíte úvěr. Ale bydlíte ve svém, pokud chcete úvěr použít na svůj vysněný dům.

Proto zvolte jako zástavu pro hypotéku takovou nemovitost, která bude odpovídat Vašim finančním potřebám.

 

Samozřejmě, že výše úvěru se nemusí týkat pouze na koupi nemovitosti. Úvěr od nebankovní společnosti, zvaný nebankovní hypotéka je neúčelový. Vy můžete ručit nemovitostí, aniž byste nemovitost kupovat museli. Nemovitostí budete jen ručit.

 

Nemyslíte, že právě takový typ úvěru Vaše potřeby uspokojí?

 

Splňujete požadavky na Vás kladené při žádosti o spotřebitelský, nebo hypoteční úvěr? Pak se můžete hrdě nazývat žadatelem, který má naději na úspěch.