Úvěrů se nebojte. Když potřebujete peníze, pak způsob stát se dlužníkem je ten nejjednodušší.

 

Ne, nebojte se, že Vás přemlouváme k tomu, abyste dlužili, na koho se podíváte. Tak to myšleno rozhodně není!

 

Vezměte to jinak. Potřebujete někde bydlet. Podnájmy a pronájmy Vás moc nebaví. Za prvé Vás mohou kdykoliv vystěhovat, pokud uzavřete smlouvu ve Váš neprospěch.

 

Dále nemůžete jen tak dělat nějaké stavební úpravy v pronajatém bytě. Vždycky budete potřebovat souhlas majitele bytu.

 

A nakonec byt zušlechtíte a půjdete jen tak o dům dál? To pro bydlení není nejvhodnější způsob.

 

Druhou možností je spořit. Pravidelně si budete odkládat ze svých příjmů, až si za dvacet let konečně pořídíte rodinný domek? Tak to je dost divné, ne?

 

Co kdybyste své pravidelné odkládání finančních částek prohodili se splátkami nebankovní hypotéky?

 

Co by bylo jinak? Jinak by bylo to, že budete hned od začátku bydlet ve svém. V rodinném domku vychováte děti, a ještě v produktivním věku budete mít splaceno. Své jinak našetřené peníze zůstanou ve Vaší nemovitosti, kterou jste původně ručili.

S nebankovní hypotékou se výše splátek bát také nemusíte. Jsou někdy podobné, jako u každé jiné bankovní společnosti. A pokud budete mít již splaceno, můžete si na svou splacenou nemovitost vzít další nebankovní hypotéku, aniž byste další nemovitost museli zase pořizovat. Úvěr je neúčelový.

 

A s výší splátek budete opět spokojeni.

Splátky nebankovní společnosti Vás alespoň donutí pravidelnosti. Znáte to. Přijde období, kdy si řeknete, že tento měsíc na spoření nic nedáte, protože si musíte nutně koupit to a ono. Takto Vás donutí dodržet splátky dané smlouvou. Ale co je nejdůležitější? Už dávno budete bydlet!

 

Výše splátek není tedy něco, co by Vás mohlo zabrzdit v rozhodnutí zažádat o nebankovní hypotéku! Nakonec se o tom přesvědčte sami na vlastní kůži.

Fantastický produkt je konečně mezi námi. I obyčejní smrtelníci, kteří si v životě zrovna dobře nevedou, mají šanci dosáhnout na peníze ke splnění snu.