V nebankovní společnosti jde o úvěr neúčelový i účelový na bydlení.

 

Při posuzování Vaší žádosti o hypoteční úvěr si často připadáte, jako nazí. Zkoumají Váš věk, Vaše příjmy, u zaměstnavatelů si ověřují Vámi dané informace.

 

Nahlížejí do registru dlužníků. Prostě kompletně zkoumají Vaši bonitu. Pokud nesplňujete, potřebujete ručitele. Jako spotřebitelé se takovému zkoumání nevyhnete s tím, že obvykle i týdny nevíte, zda jste prošli a zda Vaše žádost bude schválena

 

.

Nebankovní společnost jednoduše doložíte příjmy, výdaje, nahlídne do registru, aby Vám případné půjčky vyplatila, to vše velmi rychle a diskrétně.

 

Ručitele potřebujete pouze tehdy, nemůžete-li zastavit svou vlastní nemovitost, nebo pokud dostatečně nedoložíte příjem. A posouzení žádosti probíhá tím pádem velmi rychle.

 

Že nebankovní sektor neposkytuje 100 % odhadní ceny nemovitosti v hypotečním úvěru, je ale zcela přirozené. Bere na sebe daleko větší riziko než banky, protože půjčí i klientům (někdy) se zhoršenou platební morálkou.

 

Je to tak? Právě proto se možná o nebankovních hypotékách tvrdí, že jsou přísné a tvrdší. Ale pomáhají v nouzi nejvyšší těm, kteří pomoc potřebují.

 

A že někteří lidé přišli o své domy? Ale jděte. To by mohli přijít i tak, protože neprošli schvalovacím procesem u své banky.

 

To znamená, že nejsou soudní, když podávají žádost o hypoteční nebankovní úvěr, i když předem vědí, že splácet věřiteli nebudou.

 

Podnikatelské nebankovní úvěry umožní poskytnout finance žadatelům s nulovým daňovým přiznáním to může znamenat někdy nedokonalé posouzení bonity a pokud podnikatel přecení své síly a nabere si více než by unesl, pak je potřeba aby si sám nemovitost prodal a dluh věřiteli zaplatil, pokud tak neučiní může věřitel přistoupit ke zpeněžení zástavy na základě soudního rozhodnutí a následného vykonání exekuce formou dražby.

 

Jestliže chci využít výhod pro posouzení žádosti v nebankovním sektoru, musím přece vědět, zda budu schopen splácet. To jsou jednoduché počty. Nemůžu přece žít tak, na co nemám!

 

Nevíte, jak do toho? Nevíte si rady s úvěrem? Ničeho se nebojte. U nebankovních hypoték Vám bude vždy po ruce člověk, který Vás na holičkách nenechá!