Hypotéka bez doložení příjmů již neexistuje, hypotéky bez registrů v podstatě také ne. Vše má svá pravidla, která Vám rádi vysvětlíme.

 

Líbilo by se Vám bydlet v novém, ale hlavně ve svém? Nebo už bydlíte, ale chtěli byste dost peněz na něco zcela odlišného, než je pořízení nemovitosti?

Že je to pro Vás zatím, tzv. hudba sfér? Čili nedostižitelný sen? Že na to neušetříte? Však taky nemusíte.

 

Pravděpodobně Vám brání Vaše registr, příjmy k získání úvěru u peněžních ústavů, kde máte svá konta. Jak je možné, že jste ještě neslyšeli o nebankovní hypotéce?

 

Tak senzační produkt nebankovních společností!

Hypotéka bez doložení příjmů v souvislosti se spotřebitelským financováním neexistuje.

 

Každý žadatel musí doložit, že na splácení hypotéky má. Děláme to i pro Vás, abyste se nedostali do problémů. Hypotéky bez doložení příjmů je sice zažitý pojem, ale v reálu toto není možné.

 

Buďte rádi, představte si, kdybychom půjčili každému, kdo si jen vzpomene a nemá třeba vůbec příjem na splácení. Hrozila by krize, která byla například v USA.

 

Hypotéka bez příjmu prostě není, ale nahrazuje jí nebankovní hypotéka.

 

Nemáte radost nad takovým zjištěním? Už se nemusíte spolu bavit o Vašem nedostižitelném snu.

 

Už nemusíte propadat letargii, že si sen nikdy nemůžete splnit! Už nemusíte myslet na to, že na svůj sen nikdy neušetříte, protože si jej nestačíte užívat.

 

Je tu produkt, který Vám Vaše sny může splnit. A nepůjde jen o koupi nemovitosti. S tímto úvěrem dosáhnete skoro na cokoliv.

Vaše nemovitost se stane jen zástavou z Vašeho majetku pro případ nedodržení pravidelných splátek. Přece jen poskytovatel úvěru Vám důvěřuje, že splatíte peníze, které jste si půjčili. Věřitel si musí také jistit obnos, který Vám půjčí!

 

Co Vás bude čekat po obdržení Budete si užívat svého snu. Ale ono už přece nepůjde o Vaše snění! Váš sen se stane realitou hned teď! Můžete bydlet ve svém rodinném domku.

 

Můžete cestovat po světě. Můžete si pořídit nové auto. Můžete cokoliv. Neúčelovost takové hypotéky Vám to umožní!

 

Vypadáte, jako byste tomu stále nevěřili. Obavy, pochybnosti a nedůvěru odhoďte stranou. Produkt Nebankovní hypotéka existuje a existovat bude.

 

Právě pro lidi, jako jste Vy. Proč byste si nemohli užívat svého snu, jako ostatní? Vždyť byste si stejně dávali stranou.

 

Ale stále byste nemohli dosáhnout na Váš sen. Ať už je jakýkoliv. Informujte se a uvidíte sami, že to půjde.

Všechno má svůj začátek i konec.

 

Konec je občas nejasný. U nebankovní hypotéky máte dostatek prostoru na to, abyste si určili, kdy ten konec splácení nastane.