AMERICKÁ HYPOTÉKA

Týká se hypotečního úvěru. Je to jedna z možností, jak si můžete vzít hypotéku. Tato forma není vázána za nějakým účelem, proto ji lidé mohou využívat na cokoliv, co potřebují zaplatit.
Je to v podstatě neúčelový úvěr, který je vázán pouze na základě vlastnění nějaké nemovitosti, kterou dáte do zástavby. Často vám dají až 70% částky, odhadu nemovitosti.
Finanční prostředky, které za tímto účelem dostanete, můžete využít na cokoliv, co potřebujete. Například tím můžete cokoliv splatit, jinou půjčku, poplatky, náklady ve firmě, osobní financování, ale můžete je stejně tak použít na koupi pozemku, či domu, nebo jakékoliv jiné nemovitosti. Mnoho lidí ji také využívá k rekonstrukci svého obydlí či jeho nového vybavení. Cokoliv vás napadne, tím způsobem můžete tuto hypotéku využít.
V mnohém se tato Americká hypotéka liší od ostatních bankovních půjček, úvěrů či hypoték. Zde nemusíte totiž dokládat žádné faktury bankám, ani s nimi na žádném základě jednat. Pouze jednáte s jistou společností, která vám všechny tyto problémy zařídí a vyřídí smlouvu. Na základě této smlouvy dostanete své peníze, které můžete využít na cokoliv. Máte tak finanční hotovost hned při ruce a už se o nic nemusíte starat. Své peníze tak využijete na cokoliv, jenom splácíte jisté měsíční splátky.
Koupě automobilu, domácích spotřebičů či zaplacení exotické dovolené se tak stane naprostou hračkou. Všechny tyto věci můžete klidně zaplatit, když budete mít tuto americkou hypotéku.
Americká hypotéka má však další výhody:
Nejenom, že peníze dostanete pro jakýkoliv účel placení, takže s nimi můžete opravdu disponovat, jak se vám zachce, ale navíc, peníze dostanete velice brzy. Často do 24 hodin, takže to hned na druhý den můžete rozjet ve velkém. Zde jsou velkou výhodou také měsíční splátky, které jsou opravdu nízké. Splatnost těchto hypoték se také liší. Může to být jakákoliv doba, na kterou budete žádat peníze. Samozřejmě, že čím delší je splatnost, tak tím nižší jsou měsíční splátky. Úroková sazba se také pohybuje velice nízko, což je pro každého zákazníka velice příjemné.

Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.