NEBANKOVNÍ HYPOTÉKY JSOU U NÁS OBLÍBENĚJŠÍ NEŽ SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY

Díky mnoha statistikám můžeme s klidem říci, že v České republice je stále větší zájem o nebankovní hypotéky-úvěry a půjčky se zástavou nemovitostí. Lidé je využívají více jak obyčejné spotřebitelské úvěry, které nabízejí banky a nebankovní společnosti poskytující půjčky klasické. Nebankovních hypotéky, které jsou poskytované solidními partnery z nebankovních sektorů, přináší mnoho výhod oproti normálnímu spotřebitelskému úvěru.

Důvodů je mnoho. Hypotéky a úvěry poskytuje naše firma bez nahlížení do bankovních a nebankovních registrů a ani nezkoumáme vaše příjmy. Další
výhodou je rychlost vyřízení, protože peníze získáte do 24 hodin. Nejdůležitější je nižší úroková sazba jako v bance (pouze u nás), většina společností nabízí podobnou, nebo o něco málo vyšší úrokovou sazbu jako v bance.

Nebankovní hypotéka je bezúčelová půjčka, při které pouze zastavíte Vaši nemovitost. Nezajímá nás, na co peníze použijete, za to bude dovolená, rekonstrukce, vyplacení exekuce, oddlužení či cokoliv jiného.

Nebankovní hypotéky nabízíme do 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Klient díky tomu není omezen výší svých příjmů jako v bance. Vaše příjmy limitují v bance poskytnutou výši spotřebitelského úvěru, v průměru Vám banka půjčí od 50.000 do 200.000Kč. My vám nabízíme úvěr neomezený.

Další báječnou výhodou těchto nebankovních hypoték je opravdu dlouhá doba splatnosti, kterou si zvolíte sami. Může to být 5-30 let, splátku tak můžete hodně snížit.

Důležitá věc je také možnost kdykoliv předčasně hypotéku doplatit bez sankcí, toto nabízíme našim klientům automaticky.

Důvěra klientů v nebankovní sektor stále roste! Důležité je se obrátit na silnou společnost s výhodnými podmínkami, dlouhou dobou splatnosti a s možností úvěr splatit bez sankcí a to kdykoliv! Samozřejmostí by mělo být, že společnost nebude vybírat předem žádné zbytečné poplatky.

Jestliže toužíte po tom, aby Vaše nepříjemná finanční situace byla vyřízena, co nejdříve, kontaktujte nás! Stačí vyplnit online žádost na našich www stránkách!

My Vás následně ihned kontaktujeme a sdělíme Vám podrobnosti nebankovní hypotéky.