NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA

Je zřejmě jasné, že pro tento produkt si nepůjdete do banky, ale do instituce, která se jmenuje FAHD. Ta se specializuje na lidi, kteří právě již mají záznamy v registrech, ale přesto jsou ve složité životní situaci a tak se vám budou snažit pomoci. Tyto záznamy totiž ve většině případů nebývají aktuální, bývají zastaralé a často jde jenom o nějaký omyl, jako o opožděnou splátku a podobně. Často tak tyto informace vlastně vůbec nemají co dělat s nynější finanční situací dané osoby.
Pokud nic neovlivňuje splácení hypotéky, tak si můžete bezprostředně o ni požádat.
Problémy a starosti občanů:
Občas se dostaneme do situací, ze kterých si jednoduše nevíme rady. Může jít o neschopnost splácet naše pohledávky. V tom případě nás banky zapíší do takzvaných registrů, jako dlužníka. Pak už vždy budete mít tuto nálepku. Jenomže již zmíněná nebankovní hypotéka s nimi pracuje jenom v dobré, takže pokud zde jste, tak se nemusíte ničím trápit a své peníze stejně můžete dostat a to velice brzy.
Potřebujete k tomu pouze nemovitost, která bude dána do zástavby.
V této formě hypotéky se ani neřeší, jaké máte příjmy. Ať máte nízké či vysoké, svou půjčku můžete dostat. Nezáleží na tom, kolik vyděláváte a peníze si můžete vyčerpat na cokoliv, co vás jenom napadne. Od splacení jiné půjčky, přes náklady spojené s rekonstrukcí či stavbou domu, nebo právě na oddlužení vás či vašich blízkých, zaplacení exekucí nebo zvolení jiné strategie formou investic do nějakého projektu.
Nebankovní hypotéka však žádné registry dlužníků nebere v potaz. Nenahlíží do nich ani s nimi nepracuje. Nevyhledávají zde žádné údaje, takže se můžete spolehnout na to, že s vámi budou spolupracovat. Zjišťují váš aktuální stav a také hodnotu zastavené nemovitosti, aby vám podle ní mohli vyplatit peníze, které můžete splácet, jakoukoliv dobu požadujete.
Nízká sazba vám zaručí, že máte stejný úrok jako v bance a splatit tuto hypotéku můžete od 1 do 30 let.

Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.