HYPOTÉKA BEZ REGISTRŮ A BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMŮ S BANKOVNÍM ÚROKEM 7% P.A., A TO AŽ NA 30 LET

Naše společnost nabízí mnoho způsobů, jak vyřešit Vaši nepříjemnou finanční situaci. Konečně je pryč ta doba, kdy jste zašli do banky a ta Vám odmítla poskytnout úvěr z nějakého malicherného důvodu. Už pominula i doba, kdy banka byla jediným subjektem, který vám mohl pomoci v tíživé finanční situaci.

Naše společnost pro Vás nabízí dvě jednoduché možnosti řešení, které mohou svým úrokem s přehledem konkurovat bankám! Navíc tato řešení naprosto neřeší bonitu klientů a nevadí ani exekuce. Nabízíme nebankovní hypotéky, které jsou vhodné i k vyplacení exekucí a jejich splatnost dosahuje až 30 let, s úrokovou sazbou od 7 % p.a. U nás máte garantovánu úrokovou sazbu 7% p.a. až na 30 let, a to po celou dobu splácení úvěru. Tato nabídka platí pro všechny z okresních měst a pro žadatele z Prahy a okolí do 100 km, jako je například Plzeň, Kladno, Benešov, Brno a další. Dále tato nabídka platí u nemovitostí s odhadem nad 3 miliony, kdekoliv v republice. Na každých půjčených 100.000Kč je splátka 790Kč měsíčně. Na 1 mil. půjčených peněz tedy splátka vychází na 7900Kč měsíčně po dobu 30 let.

Nebankovní hypotéky můžete kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí! Druhým doslova revolučním produktem je tzv. zpětný leasing s úrokem 3% p.a. až do výše 70% z odhadu nemovitosti se splatností taktéž 30 let. Zde je výchozí splátka na 1 mil. 5000 Kč na 30 let, a 6000 Kč. Funguje to obdobně jako leasing u auta, po 4 letech vymazání se z bankovních registrů refinancujete hypotéku na sebe. Nejdůležitějším faktorem  je hlavně lokalita, hodnota nemovitosti. Všem ostatním klientům žádajícím o nebankovní hypotéky, kteří mají nemovitost na vesnici do hodnoty 1.5 mil. Kč nabízíme úrok 7% ročně, dále se úroková sazba pohybuje od 7% do 11% p.a. až na 30 let v závislosti na lokalitě. Samozřejmě nebankovní hypotéky můžete kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí či dalších poplatků! Pokud máte zájem o bezplatnou analýzu Vaší situace nebo nezávaznou nabídku, vyplňte na našich stránkách online žádost, budeme Vás do 24 hodin kontaktovat a vše s Vámi probereme. Pokud chcete, aby byl celý cyklus mnohem rychlejší, potom zašlete na mail jakub.hladky@email.cz fotky dané nemovitosti – 3x zvenku a každou místnost (minimálně obývák, kuchyň a koupelnu). Dále vyplňte, prosím, jméno, adresu, telefon. To je vše, budeme se těšit na spolupráci.

Zde uvádíme reprezentativní příklad pro úvěry, které nabízí společnost FAHD s.r.o. Na tyto úvěry se vztahuje zákon 145/2010 Sb.

Př.: Výše úvěru 1.000.000,- Kč, počet splátek 240, měsíční splátka tedy bude 7900,- Kč při úrokové sazbě 7 % p.a. a RPSN 8,21 % p.a. Poplatky, které souvisí s daným úvěrem: poskytnutí úvěru Vás vyjde na 50 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí stojí 2 000,- Kč. Celková částka, kterou musí spotřebitel zaplatit je tedy 1.946.000,- Kč. Klient má zároveň i povinnost, aby uzavřel pojištění nemovitosti, tento náklad není součástí RPSN.