HYPOTÉKA BEZ PŘÍJMŮ S ÚROKEM 4 % P.A.

Naše firma pro Vás připravila ten nejlepší způsob financování, kterým je hypotéka bez příjmů pro VIP klienty, u které je úrok 4% p.a. a doba splatnosti až 30 let. Úvěr můžete samozřejmě kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Americká-nebankovní-hypotéka je jedničkou na trhu, jen u nás můžete získat lepší a nižší úroky než v bance. Hypotéky bez příjmů jsou do 60% odhadní ceny nemovitosti. Splátky si můžete odložit až o 12 měsíců.

Splátky hypotéky bez příjmů

5000 Kč na 1 milion na 30 let. Jedinou podmínkou je mít v pořádku bankovní registr (pokud jste manželé, stačí pouze, když jeden z Vás má v pořádku registr a úvěr od nás získáte). Na výjimku jsme schopni Vám půjčit i pokud máte menší záznamy v registru s úrokem 4% p.a., posoudíme vše do 3dnů od zaslání podkladů (registr CBCB, OP majitele a spolužadatelů, LV, Kat.mapa, fotky nemovitosti).

Standardně v bance toto není možné, u nás ANO!!! Pokud máte oba záznam, stačí když jakákoliv třetí osoba (kdokoliv od Vás z rodiny, rodiče, bratr, soused, kamarád, spolupracovník apod.) má v pořádku bankovní registr (zjistíme do 3 dnů ) a je ochotna jako spolužadatel jít s Vámi do hypotéky, jsme schopni Vám nabídnout americkou-nebankovní-hypotéku s úrokem 4% p.a., kterou můžete splácet až 30 let. Nikdo z Vás nemusí prokazovat příjmy!!!

Pokud Vy osobně máte záznam, ani jste žádnou osobu, která by s Vámi do úvěru šla, nenašli, nezoufejte! Nabízíme velmi výhodné nebankovní hypotéky s úrokem od 6-11%p.a. bez nahlížení do registrů a bez prokazování příjmů, vhodné i na exekuce, taktéž se splatností až 30 let.

Další vhodnou variantou, pokud nemáte nikoho s čistými registry, nebo jsou Vaše dluhy vyšší než 50% odhadní ceny nemovitosti, je zpětný leasing nemovitosti také s bankovním úrokem 3%p.a. a splatností až 30 let. Pokud máte zájem o bezplatnou nabídku, konzultaci, žádost, nebo jen dobrou, stačí vyplnit on-line žádost na hlavní straně webu, obratem Vás budeme kontaktovat. Reálně Vám sdělíme Vaše možnosti a nabídneme vhodná řešení, včetně podrobných výpočtů splátek.

Reprezentativní příklad pro úvěry nabízené FAHD s.r.o., na které se vztahuje zákon 145/2010 Sb.:

Pokud by Vaše výše úvěru byla 1.000.000,- Kč, počet splátek potom bude 360 a měsíční splátka Vás vyjde na 5300,- Kč s velmi výhodnou úrokovou sazbou 4 % p.a., RPSN je poté 5,47 % p.a.

Poplatky, které by v tomto případě souvisely s úvěrem, by byly následující: poskytnutí úvěru 50 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2
000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem by se tedy vyšplhala na pouhých 1.958.000,- Kč. Je zde ještě povinnost klienta uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny (v tomto příkladu náklad nevstupuje do RPSN).