AMERICKÁ NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA BEZ REGISTRU

Nelze si zřejmě představit nic lepšího, co by vám ulehčilo život. Lidé si totiž občas vymýšlejí, proč si nějaké půjčky, či hypotéky nechtějí brát a najdou si vždy hned pár dobrých důvodů, které je od toho odradí. Jenomže v dnešní době je tomu už zcela jinak, takže na našem trhu existují nové možnosti, které můžeme využívat. Právě americká nebankovní hypotéka bez registru je jednou z nich. Možnost, kterou můžete plně využít.
Zde vás totiž nečekají žádné registry ani nic podobného, kde by si vás banky projížděly a zjišťovaly si o vás v různých seznamech informace, které jsou pro ně dostupné.
Ovšem ani zde rozhodně nenajdete vysoké úrokové částky. Můžete se spolehnout na nízké procento, které je stejné jako v bance, takže nehledejte žádné schované hvězdičky, to zde zkrátka neexistuje.
Jistě zde nenajdete ani porovnání vašich příjmů či snad jejich zjišťování. To v žádném případě. Zde se nemusíte prokazovat tím, kolik vyděláváte. Není to zkrátka podstatné.
O co ale opravdu jde, to si hned povíme. Již jsme zmínili, že není potřeba, abyste jim sdělovali svůj příjem, také není potřeba, aby si vás zjišťovali v registrech, co ale je potřeba, tak to je nemovitost. Aby to nebylo tak jednoznačné, tak ještě je zde možnost, že budete ručit nemovitostí třetí osoby, která podepíše zástavní smlouvu.
Nabídka peněz je velice lákavá, jde až o 70% hodnoty zástavby nemovitosti, které vám vyplatí ihned. Často tak můžete mít peníze do 24 hodin!
Dlouhá doba zajišťuje, že budete mít nízkou sazbu. Až na 30 let si tak můžete vypůjčit peníze. Samozřejmě i na kratší dobu, která se pohybuje v rozmezí 1 až právě 30 let.

Co je zde zřejmě největší výhodou?

Peníze můžete použít na cokoliv. Jak je psáno, tak je i dáno. Opravdu tyto peníze, které budete mít k dispozici, můžete použít klidně na splacení exekuce, na stavbu domu nebo opravdu obydlí, tedy jakékoliv rekonstrukce, ale klidně i na koupi automobilu nebo zaplacení jiné půjčky. Záleží jenom na vás.

Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.